1981 yılında kurulan FOLKTUR, yenilikçi, atılımcı, dinamik, müşteri memnuniyetine önem veren çok güçlü bir kadrodan oluşan yapısıyla, ister eğlence, ister gezi, isterse iş toplantısı olsun, sizi dünyanın her yerine en kolay ve en uygun fiyatlarla uğurlamak için çalışmaktadır. Sizlere sunulan her ürün; yurtiçi ve yurtdışı tüm otel rezervasyonlarından kültür turlarına, uçak biletinden araç rezervasyonuna, fuar hizmetlerinden kongre organizasyonlarına kadar; uzman kadrolarımız tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Tüm havayolları hizmetlerine ve değişikliklerine hakim, doğru servis veren ve doğru bağlantıyı seçme konusunda deneyimli bir kadroyla tüm seyahatlerinizin sorunsuz başlayıp, sorunsuz tamamlanması için ihtiyaçlarınız doğrultusunda uğraş vermektedir. 

Doğru zamanda ve doğru paylaşımlarla her türlü ihtiyacınızı zamanında sunmaya özen göstermemizin bize kazandırdığı güven ve özveriler ile, Kurumsal olarak hazırladığımız Kongre, Toplantı, Panel, Kurultay hizmetlerimizde Teknolojinin son inceliklerini de devreye sokarak Kayıt, Konaklama, Karşılama, Uygulama, Projelendirme ve de bütçeleme etkinliklerini bire bir yerine getirmenin gururunu yaşamaktayız.

Keşfedilmeyi bekleyen tüm güzellikler, gizemli uygarlıklar, unutulmaz tatiller  ya da verimli bir iş toplantısı.... Sizin talepleriniz doğrultusunda seyahatlerinizi ölümsüzleştirmek bizim vazgeçilmez görevimizdir.

Bu özgüven ile kuruluşumuzdan bu güne kadar izlediğimiz doğru ve dürüst hizmet politikalarımız, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımlarımız ile günden güne büyüyerek, güçlenerek ve hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmeyi hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz

 

www.gkbt.com