HAKKIMIZDA

1981 yılında kurulan FOLKTUR, yenilikçi, atılımcı, dinamik, müşteri memnuniyetine önem veren çok güçlü bir kadrodan oluşan yapısıyla, ister eğlence, ister gezi, isterse iş toplantısı olsun, sizi dünyanın her yerine en kolay ve en uygun fiyatlarla uğurlamak için çalışmaktadır. Sizlere sunulan her ürün; yurtiçi ve yurtdışı tüm otel rezervasyonlarından kültür turlarına, uçak biletinden araç rezervasyonuna, fuar hizmetlerinden kongre organizasyonlarına kadar; uzman kadrolarımız tarafından titizlikle incelenerek seçilmektedir.

Tüm havayolları hizmetlerine ve değişikliklerine hakim, doğru servis veren ve doğru bağlantıyı seçme konusunda deneyimli bir kadroyla tüm seyahatlerinizin sorunsuz başlayıp, sorunsuz tamamlanması için ihtiyaçlarınız doğrultusunda uğraş vermektedir. 

Doğru zamanda ve doğru paylaşımlarla her türlü ihtiyacınızı zamanında sunmaya özen göstermemizin bize kazandırdığı güven ve özveriler ile, Kurumsal olarak hazırladığımız Kongre, Toplantı, Panel, Kurultay hizmetlerimizde Teknolojinin son inceliklerini de devreye sokarak Kayıt, Konaklama, Karşılama, Uygulama, Projelendirme ve de bütçeleme etkinliklerini bire bir yerine getirmenin gururunu yaşamaktayız.

Keşfedilmeyi bekleyen tüm güzellikler, gizemli uygarlıklar, unutulmaz tatiller  ya da verimli bir iş toplantısı.... Sizin talepleriniz doğrultusunda seyahatlerinizi ölümsüzleştirmek bizim vazgeçilmez görevimizdir.

Bu özgüven ile kuruluşumuzdan bu güne kadar izlediğimiz doğru ve dürüst hizmet politikalarımız, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımlarımız ile günden güne büyüyerek, güçlenerek ve hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmeyi hedefleyerek yolumuza devam etmekteyiz

UÇAK BİLETLERİ

Güçlü kadromuz bilet ile ilgili talepleriniz iletmeniz halinde size ve rotanıza en uygun ve en kısa bağlantı ve ücretlerle karşılanacaktır.
Hava yolu biletleriniz acentemizde, tüm hava yollarının bilet satışları için gerekli olan AMADEUS ve TROYA sistemlerine sahip olması sayesinde on-line olarak en kısa sürede gerçekleştirilmektedir.
Acentemiz personeli tüm hava yolu rezervasyonlarınızı takiben koltuk seçimi ve istenirse özel yemek siparişlerinizle ilgili özel isteklerinizi de yerine getirmek suretiyle seyahatinizin her aşamasında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

KONAKLAMA
Acentemiz yurt içi ve yurt dışında en uygun fiyatlarla istekleriniz doğrultusunda her türlü otel rezervasyonlarınızda yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

ARAÇ KİRALAMA
Acentemiz personeli yurt içi ve yurt dışında şoförlü veya şoförsüz araç kiralama konusunda en uygun fiyatlarla isteklerinizi yerine getirmekten mutluluk duyacaktır.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI TURLAR
Grup veya münferit olarak gelecek misafirlerinizin her türlü transfer, otel, özel turlar, toplantı seminer organizasyonlarını bütçelerine göre en uygun şekilde hazırlamaktayız.
Bunun yanında yurt dışından Türkiye’ye gelecek her türlü tur otel, seminer, tatil, transfer, araç kiralama taleplerini de karşılamak amacıyla titiz bir şekilde değişik bütçelere uygun ürünler hazırlamaktayız.
Bu amacımız çerçevesinde özel isteklere uygun programlar düzenlemek için tüm imkanlarımızı ve hayal gücümüzü sizler için kullanmaktayız.

INCENTIVE HİZMETLERİ

Folktur bu hizmet çerçevesinde kongre & seminer organizasyonu, bayii toplantıları, lansmanlar, kültürel – sportif – eğitici etkinlikler, kurumsal geziler ve özel davetler için konsept tasarımından etkinliğin medyada duyurulmasına kadar her türlü lojistik destek hizmetini yaratıcı çözümler üreterek müşterilerine sunmaktadır. Bu kapsamda diğer hizmetlerimizi aşağıda kısaca şöyle sıralayabiliriz:

Mekan seçimi ve temini
Ulaşım ve konaklama, check-in ve check-out işlemlerinin yapılması
Markalaşma malzemeleri tasarım ve üretimi
Toplantı teknik ekipmanlarının temini
Çeviri hizmetleri
Host ve hostes temini
Görsel malzeme (fotoğraf ve kamera) çekimi
Proje, bütçe vb hazırlanması ve sunumu
Davetiye tasarımı, dağıtımı ve raporlaması
Sanatçı ve sunucu temini
Etkinlik ve gösteri programları
Helikopter, tekne ve araç kiralama
Fuar, festival vb organizasyonları
İletişim hizmetleri
Catering hizmetleri

VİZE İŞLEMLERİ

FOLKTUR vize işlemleriniz için gerekli evrakları tarafımıza göndermeniz suretiyle vize bölümümüz tarafından yapılmaktadır.
Tüm ülkelere vize müracaatları için gerekli evraklar ve detaylar hakkında vize@folktur.com adresinden bilgi alabilirsiniz. Personelimiz bu konuda da size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Aynı zamanda vize için gerekli olan seyahat sigortası da tarafımızdan sizin için ücreti karşılığında yapılmaktadır.